Mihaela Radulescu va juca rolul iubitei lui Tudor Chirila

Stiri din presă, articole, reportaje, interviuri

Moderators: alexunu, Catanutz

Hordy
Cel ce vinde de toate

Post by Hordy » Fri Nov 18, 2005 11:31 am

Nova wrote:Deja s-au terminat filmarile...prea tarziu, .Hordy! :twisted:

Bine ca au fost doar filmari Image
Image
Taci si intra aici !!! Image

Clownitza
Plt. mj. Cõpsunõ

Post by Clownitza » Fri Nov 18, 2005 11:41 am

.Hordy wrote:Mihaela radulescu + Tudor Chirila = Image ... nici makr intr-un rol Image
bai....mi se apleaca... chiar ca Raduleasca nu se potriveste DELOC cu Chirila.
inca ceva: doar pt Raduleasca are fani, nu cred ca era chiar cea mai indicata pentru rol. dar fie, regizorul decide
:)
de ce sa strig mai tare
de ce sa nu renunt
de ce doar eu gresesc
de ce doar eu ma zbat
de ce-am uitat sa rad
de ce platesc doar eu ?!?

susu
Zmeu

Post by susu » Sat Nov 19, 2005 4:04 am

da mai oana mai! nici eu nu cred ca raduleasca era cea mai indicata alegere pt rolul acesta asa de superb.....eu cum am auzit de rol, gandul mi-a fugit la tine!
dar dupa cum ai spus si tu...regizorul decide.....soarta asta e nedreapta cateodata....i know!!!!!
dar lasa, poate-poate daca faci multe multe muulte posturi aici pe forum te va remarca insusi Tudor si te va propune pt viitorul rol de iubita si asa poate o sa ai ocazia sa il si intrebi de ce are inel pe mana dreapta! :wink:
"We are the real countries, not borders drawn on maps and names of powerful men. I know you will come and carry me out into the palace of winds. That's all I wanted, to walk in such a place with you, with friends - an earth without maps."

D4rk_Girl
Cloud

Post by D4rk_Girl » Sat Nov 19, 2005 3:04 pm

:lol:
"...purtat de apa regretului ma simt mereu izbit de valuri ma tem ca nici un salvamar nu regasesc pe maluri [...] flori de fericire revin mereu pentru a pleca....de ce viata imi zambeste cand nu sunt fericit cu ea?"

Hordy
Cel ce vinde de toate

Post by Hordy » Sat Nov 19, 2005 5:36 pm

Dark_Girl wrote::lol:
Mda .... putai scrie ceva interesat nu numai un smyle :p no offense
Image
Taci si intra aici !!! Image

Clownitza
Plt. mj. Cõpsunõ

Post by Clownitza » Sun Nov 20, 2005 2:30 pm

susu wrote:da mai oana mai! nici eu nu cred ca raduleasca era cea mai indicata alegere pt rolul acesta asa de superb.....eu cum am auzit de rol, gandul mi-a fugit la tine!
dar dupa cum ai spus si tu...regizorul decide.....soarta asta e nedreapta cateodata....i know!!!!!
dar lasa, poate-poate daca faci multe multe muulte posturi aici pe forum te va remarca insusi Tudor si te va propune pt viitorul rol de iubita si asa poate o sa ai ocazia sa il si intrebi de ce are inel pe mana dreapta! :wink:

da, mai susu, dar nu-s singura care a zis ca Raduleasca nu se potriveste cu Chirila. :roll: daca zice un baiat ca Raduleasca nu se potriveste INTR-UN ROL cu Tudor, gata, o iubeste pe aia sau e homo?? iar despre inelul ala, era o parere, e interzis sa te gandesti ca la ORICARE barbat un inel pe mana dreapta nu e degeaba?. doamne...pot sa zic ceva fara sa se gaseasca vreunul care sa comenteze? nu, bineinteles, e imposibil. si, ceea ce zici tu, imi da impresia ca...nu am dreptul la o opinie?!?!?!? :?
de ce sa strig mai tare
de ce sa nu renunt
de ce doar eu gresesc
de ce doar eu ma zbat
de ce-am uitat sa rad

susu
Zmeu

Post by susu » Sun Nov 20, 2005 7:02 pm

nu ai spus nimic diferit fata de ce a zis Hordy...atunci de ce sa scrii acelasi lucru?!!!
plus ca discriminarea pozitiva e mai ok decat aia negativa, in traducere daca m-as lua de Hordy ca ii place de Chirila ar fi discriminator fata de metrosexuali. daca ma iau de tine e mai politically correct ...deci discriminare pozitiva...
:arrow: e fain cand abereaza si altii nu?! n-ai inteles ce am vrut sa zic? ma bucur! de fapt nici nu intentionam sa spun ceva..doar voiam sa imi maresc numarul de posturi si sa ma vada lumea! :wink:
"We are the real countries, not borders drawn on maps and names of powerful men. I know you will come and carry me out into the palace of winds. That's all I wanted, to walk in such a place with you, with friends - an earth without maps."

zulluf
Pusti julit ¯n coate

Post by zulluf » Sun Nov 20, 2005 7:09 pm

dudes ... vorbiti serios ... Tudor cu idioata aia .. nu pot sa cred? ah ok bine totusi e marea RADULEASCA ... da totusi nu se match deloc cu tudor
i believe in god but i spell it nature..

Clownitza
Plt. mj. Cõpsunõ

Post by Clownitza » Sun Nov 20, 2005 8:04 pm

ce-ar fi sa te iei si de zulluf, susu, doar a zis acelasi lucru. mai bine cauta alt mod de a-ti mari nr de posturi, nu prin discrimari pozitive, care la urma urmei sunt tot discrimari :wink:
de ce sa strig mai tare
de ce sa nu renunt
de ce doar eu gresesc
de ce doar eu ma zbat
de ce-am uitat sa rad

oviciuc
Mecanic de metrou

Post by oviciuc » Sun Nov 20, 2005 8:21 pm

Ce-ar fii sa asteptati sa apara filmul, si dupa aia sa va dati cu parerea...
Image

Clownitza
Plt. mj. Cõpsunõ

Post by Clownitza » Thu Nov 24, 2005 10:47 am

oviciuc wrote:Ce-ar fii sa asteptati sa apara filmul, si dupa aia sa va dati cu parerea...
evrika!! multzam, oviciuc. :wink:
chiar abia astept sa iasa filmul, sunt tare curioasa ce se intampla in el. de cand cu febra asta de seriale, telenovele romanesti de tot kkt-ul, chiar vreau sa vad un film romanesc, cat de cat bunicel. :roll:
de ce sa strig mai tare
de ce sa nu renunt
de ce doar eu gresesc
de ce doar eu ma zbat
de ce-am uitat sa rad

thebe_d
Pusti julit ¯n coate

problems....

Post by thebe_d » Sun Nov 27, 2005 12:15 am

nu stiu daca ati fost atenti azi la ,,cu irina la cafea" da a zis chirila ca saptamana viitoare regizorul vrea sa reia o scena cu el ...da problema e ca el s'a tuns deja shi nah...chiar nush ce o sa faca...poate isi pune peruca :D doamne fereste,la ce par frumos are

Post Reply