Interviu cu Tudor Chirila exclusiv pentru forumul Vama Veche

News only.

Moderators: Sunflower, Kalin

Amedeia
Om al plajei

Post by Amedeia » Sun Aug 28, 2005 2:49 pm

despre urmatorul pe care-l veti face....daca il veti face....
why do we feel so low...when out of love?

myke
Om al plajei

Post by myke » Sat Sep 17, 2005 12:17 pm

k in sfarsit, dupa mai bine de juma de ora, am reusit sa citesc cele 7 pag cu cate 15 posturi adik 105 posturi. in mare, ceea ce contine interviul sunt noutati pt mine. dak nu asi fi vazut un interviu cu tudor pe senso acum 1-2 saptamani(da stiu nu ati auzit prea multi de postu asta, da imi place sa butonez telecomanda si am dat de el.. si chirila era la o masa cu o doamna plinutza la care sta in gazda in fiecare vara si cu o blonda cu un microfon) sunt nerabdator sa asc tot albumu. ceea ce ma deranjat la interviu a fost k nu ati intrebat cand vor lansa albumu. o data exacta. Apoi ce melodii vor mai fi promovate de pe cd. mai sunt multe intrebari care ar fi putut fi puse, insa este laudabil ce ati facut avand in vedere timpul putzin pe care, mai mult ca sigur, la avut tudor la dispuzitie. si sa stitit cu nu foarte multe trupe, si mai ales soilistii lor, fac ceea ce a facut tudor pt noi. adik banuiesc k nu va luat bani pt interviu si oricum, nu cred k vati fi permis sa ii luati un interviu pe bani. si el si-a facut timp pt noi. si acest interviu poate fi luat ca o suta de posturi ale lui pe forum. sa fim seriosi dak ar posta ei pe forum ar fi dezastru! ar intra mii de oameni, sar bloca forumu, sar repeta multe intrebari si multi ar fi furiosi pt k lor nu le raspund la intrebari. forumu e facut pt ca noi sa discutam intre noi si dak ei se mai uita din cand in cand bine, dak nu iar bine. si cred k asa este cel mai bine sa pastreze legatura cu noi. prin astfel de interviuri. Sunt chiar fericit si multumit de ceea ce am aflat. felicitari si la mai mare!

serendipity
Sf. Petru

Post by serendipity » Sat Sep 17, 2005 12:52 pm

[...
Last edited by serendipity on Thu Feb 09, 2006 8:08 am, edited 1 time in total.

floydman
.

Post by floydman » Sat Sep 17, 2005 12:53 pm

DAP ! CE S-AR FI INTAMPLAT DACA TRUPA AR FI INTRAT FRECVENT PE FORUM SI AR FI POSTAT AICI? AR FI FOST O BABILONIE! AR FI FOST SFARSITUL FORUMULUI "AS WE KNOW IT"! . SI NU VREM ASTA....ASA CA MAI BINE LASAM LUCRURILE ASA.... :lol:

3 PUNCTE PT MYKE
all animals are equal but some animals are more equal than others...

wanna_vv
Zmeu

Post by wanna_vv » Mon May 08, 2006 10:00 pm

nice, nice, nice:) bv! data viitoare vin si eu;)) good work p bune
keep on rollin' baby!!!

wanna_vv
Zmeu

Post by wanna_vv » Mon May 08, 2006 10:06 pm

aaa... si btw... multzam;):D
keep on rollin' baby!!!

Post Reply